Home

index sťahovanie Hasse futbal tornala kúpeľňa konečný zámeno

Príbelce v Tornali nedohrali, Husanikov hetrik - SME | MY Novohrad

FUTBAL: Tisovec neuspel v Tornali, Hnúšťa prišla zo Sklabinej bez bodu

Nástup hráčov na zápas FKM Tornaľa 7-1 OFK Olováry. | By FK Mesta Tornaľa |  Facebook
Nástup hráčov na zápas FKM Tornaľa 7-1 OFK Olováry. | By FK Mesta Tornaľa | Facebook

FKM Tornaľa | BBonline.sk

Fotogaléria - FOTO: Jakub deklasoval Prenčov desiatimi gólmi, Staré Hory v  prestrelke obrali o body Šalkovú B | bbonline.sk
Fotogaléria - FOTO: Jakub deklasoval Prenčov desiatimi gólmi, Staré Hory v prestrelke obrali o body Šalkovú B | bbonline.sk

Mfk Detva - Fk Mesta Tornaľa, | Detva.ideň.sk

FKM Tornaľa - YouTube

FK Mesta Tornaľa - Aktuálne články | Športky.sk

MFK Žarnovica - II.liga SŽ U15 skupina JUH - 12. kolo (22. 10. 2017 o  10.00) FK Mesta Tornaľa U15 - MFK Žarnovica U15 1:3 (1:2) góly: 9´ 0:1  Samuel Černák (priamy
MFK Žarnovica - II.liga SŽ U15 skupina JUH - 12. kolo (22. 10. 2017 o 10.00) FK Mesta Tornaľa U15 - MFK Žarnovica U15 1:3 (1:2) góly: 9´ 0:1 Samuel Černák (priamy

ONLINE: MŠK Rimavská Sobota - FK Mesta Tornaľa - SOBOTNIK.SK

Brankár Slovenčiak pracuje v bankovom sektore. Futbal pre neho predstavuje  zábavu - vobraze.sk
Brankár Slovenčiak pracuje v bankovom sektore. Futbal pre neho predstavuje zábavu - vobraze.sk

FK Mesta Tornaľa | Facebook

FK Mesta Tornaľa - Dnešný prípravný zápas FK Mesta Tornaľa - FK  Krásnohradské Podhradie skončil s výhrou na strane domácich.FK Mesta Tornaľa  vyhrala nad FK Krásnohradské Podhradie 5-3.FK Mesta Tornaľa 5-3 FK
FK Mesta Tornaľa - Dnešný prípravný zápas FK Mesta Tornaľa - FK Krásnohradské Podhradie skončil s výhrou na strane domácich.FK Mesta Tornaľa vyhrala nad FK Krásnohradské Podhradie 5-3.FK Mesta Tornaľa 5-3 FK

FK Mesta Tornaľa | SPORTNET

Na prázdniny s turnajovým víťazstvom - Rožňavské noviny

FK Mesta Tornaľa - Stav zápasu FKM Tornaľa 3-0 TJ Štart Kokava nad  Rimavicou po 1.polčase.Góly strelili: G.Farkas R.Rubint C.Juhasz | Facebook
FK Mesta Tornaľa - Stav zápasu FKM Tornaľa 3-0 TJ Štart Kokava nad Rimavicou po 1.polčase.Góly strelili: G.Farkas R.Rubint C.Juhasz | Facebook

Zápas v obrazoch: Lubeníčania schytali od Tornale 4 góly