Fotogalérie - | 2012 - 2013 dospelí 24. kolo Kozárovce - Tlmače 5:0 (časť  1.)
Fotogalérie - | 2012 - 2013 dospelí 24. kolo Kozárovce - Tlmače 5:0 (časť 1.)

TJ Lokomotíva Kozárovce - Obec Kozárovce

Lokomotiva Kozarovce

LOKOMOTÍVA Kozárovce | Facebook

Derby pre Kalnú, Šahy priviezli bod, Želiezovce tri, Kozárovce s lídrom  súťaže - Leviceonline.sk
Derby pre Kalnú, Šahy priviezli bod, Želiezovce tri, Kozárovce s lídrom súťaže - Leviceonline.sk

Zápasové preview 13. kolo sezóna 2020/2021 FK Slovan Levice – FK TJ  Lokomotíva Kozárovce – FK Slovan Levice
Zápasové preview 13. kolo sezóna 2020/2021 FK Slovan Levice – FK TJ Lokomotíva Kozárovce – FK Slovan Levice

V derby Kalná otočila, naplno bodovali Kozárovce aj Levice, Šahy získali  bod - Leviceonline.sk
V derby Kalná otočila, naplno bodovali Kozárovce aj Levice, Šahy získali bod - Leviceonline.sk

FUTBAL 4. LIGA JV: Lokomotíva zachraňovala bod v predposlednej minúte +  FOTOGALÉRIA - SME | MY Levice
FUTBAL 4. LIGA JV: Lokomotíva zachraňovala bod v predposlednej minúte + FOTOGALÉRIA - SME | MY Levice

Zápasové review 13.kolo sezóna 2020/2021 FK Slovan Levice – FK TJ  Lokomotíva Kozárovce – FK Slovan Levice
Zápasové review 13.kolo sezóna 2020/2021 FK Slovan Levice – FK TJ Lokomotíva Kozárovce – FK Slovan Levice

31.kolo dorast FKM Spartak Tlmače - TJ Lokomotíva Kozárovce 5 : 1 (3:0)

Kozárovce dali tri góly a predsa prehrali 1:2, Nový Tekov víťazom turnaja v  Loku - Leviceonline.sk
Kozárovce dali tri góly a predsa prehrali 1:2, Nový Tekov víťazom turnaja v Loku - Leviceonline.sk